Većini taj duh na ulcinjskoj plaži jako godi...
Završetak "radnog" dana na plaži Mojito u Ulcinju postao je viralan.
Snimak koji kruži društvenim mrežama, nastao je u jednom baru na Velikoj plaži kod Ulcinja.
Na snimku se vidi kako gosti na plaži stoje svi mirno i slušaju pjesmu, a na kraju aplaudiraju. Riječ je o pjesmi himni SFRJ "Hej, Sloveni".
Kako kažu, tako je preko ljeta svakog dana u 18 sati. I tako, godinama svakog ljeta…
Većini taj duh na ulcinjskoj plaži jako godi.
"Redovno svake godine ljetujem u Štoju i boravim na ovoj plaži, e baš zbog ovog trenutka", jedan je od komentara na društvenim mrežama, prenosi CdM.me.