"Uvijek sam se pitao zašto su srpske žrtve toliko nevažne vlastima u Beogradu, da ih se isključivo pominje i da ih se sjete za potkusurivanje u momentima kada drugi nešto obilježavaju - tipa Srebrenica i Oluja.
Zašto žrtve i kultura sjećanja služe kao sredstvo obračuna i potkusurivanja?", napisao je na Twitteru Ljubomir Filipović.
Ovaj istaknuti crnogorski javni radnik i kolumnista portala Caffe del Montenegro stava je da su "Srbi ponijeli dobar komad tereta života na ovom raskršću umirućih imperija".










