Bivša ministrica u Vladi Crne Gore Jovana Marović, nakon zabrane ulaska u Srbiju i višesatnog zadržavanja na beogradskom aerodromu vratila se u Crnu Goru. To je u objavi na Twitteru saopćio predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.
Milatović je naveo je da je siguran da bivša ministrica nije prijetnja po sigurnost.

Bivša ministrica u Vladi Crne Gore Jovana Marović, nakon zabrane ulaska u Srbiju i višesatnog zadržavanja na beogradskom aerodromu vratila se u Crnu Goru. To je u objavi na Twitteru saopćio predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.
On je napisao da je iznenađen zbog zabrane ulaska Marović u Srbiju, posebno zbog njenog dugogodišnjeg angažmana u civilnom sektoru, prenosi Slobodna Bosna.
Naveo je da je siguran da bivša ministrica nije prijetnja po sigurnost, te da je zabrana ulaska zbog „različitog političkog mišljenja praksa koju moramo ostaviti iza sebe ako želimo graditi dobrosusjedske odnose.“
Ovaj članak nije moguće komentarisati.









