Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti nakon "hapšenja" trojice kosovskih graničnih policajaca koji su upali na teritoriju Srbije pod punom ratnom opremom.
- Nekoliko stvari je važno, da bi se izbjegle špekulacije, mi se sada nalazimo na raskrsnici hoćemo li imati mir ili ne jer postoji jedan čovjek koji želi da izazove rat, a to je Albin Kurti, ja više nemam sumnje u to. Plašim se da smo prešli Rubikon i da će povratak u normalnost biti težak - rekao je on.










