Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji objavila je jučer, u najmanju ruku, "neobičan" video.
"Nakon višegodišnjeg službovanja u Beogradu, potpukovnica Manuela Peters, vojni vazduhoplovni ataše SAD u Beogradu, željela je na poseban način da se oprosti od Srbije".










