Predsjednica Slovenije Nataša Pirc Musar oglasila se povodom godišnjice genocida u Srebrenici:

"Izražavamo saosjećanje s porodicama žrtava, preživjelima i svima koji se i dalje zalažu za pravdu i zacjeljivanje dubokih rana koje je tragedija ostavila na ljudima.

Predsjednica Slovenije Nataša Pirc Musar oglasila se povodom godišnjice genocida u Srebrenici:

"Na 28. godišnjicu genocida u Srebrenici, Bosna i Hercegovina, izražavamo saosjećanje s porodicama žrtava, preživjelima i svima koji se i dalje zalažu za pravdu i zacjeljivanje dubokih rana koje je tragedija ostavila na ljudima.

Odajemo počast više od 8.000 brutalno ubijenih žrtava jednog od najmračnijih poglavlja novije evropske historije".
Ovaj članak nije moguće komentarisati.









