Dodali su i da i je u toku rad specijalizovanih, kontradiverzionih ekipa policije.
Radio televizija Srbije (RTS) i Radio-televizija Vojvodine primile su dojavu o postavljenim bombama u njihovim objektima.
RTS je dobio dojavu o postavljenoj bombi u objektima na Košutnjaku a policija je na terenu, rečeno je u Ministarstvu unutrašanjih poslova (MUP) i u objektima na Košutnjaku.
Dodali su i da i je u toku rad specijalizovanih, kontradiverzionih ekipa policije.
Obje zgrade Radio-televizije Vojvodine (RTV) ponovo su prijepodne ispražnjene zbog dojave o bombi. Kako je objavljeno na sajtu te kuće, zaposleni u RTV ponovo su dobili prijeteću poruku o bombi koja je navodno postavljena u zgradi.
Pripadnici policije su obaviješteni, a trenutno je u toku antidiverzioni pregled objekta.
Ovo je drugi put ove sedmice da RTV dobija preteći mejl o postavljanju eksplozivne naprave, javlja BHRT.
Prethodno je to bilo u utorak, 21. novembra, istovremeno kada je dojavu o bombi dobila i RTS u Beogradu.