Ministar unutrašnjih poslova i predsjednik stranke Snaga naroda Ramo Isak helikopterom je doletio danas do Bratunca, a odatle se automobilima zaputio u Potočare.
S njim su u društvu, kao i uvijek, bili njegovi sinovi Arnel, federalni zastupnik, te Rusmir, direktor KPD Zenica.
Tokom dženaze, snimljen je još jedan spot kojim se promovira Snaga naroda.
Iako je ova stranka kažnjena zbog preuranjene izborne kampanje, odlukom Centralne izborne komisije sa, do sada najstrožijom kaznom od 6.000 KM, to im nije zasmetalo da "neko" snimi "bravure" helikoptera MUP-a F BiH u Bratuncu, te da u pozadini smontira koračnicu Snage naroda i sve objavi na društvenim mrežama.
Snimak je postavljen i na Instagram profil Rame Isaka, ali je ubrzo uklonjen.
Isak se "pravdao" da je "administrator pogriješio".










